Eurosport programma

13:00 French Open in Paris
15:00 French Open in Paris
17:00 French Open in Paris
19:00 French Open in Paris
21:00 Global Champions League
21:30 NEWS: Eurosport 2 News
21:45 Wtcr, Netherlands
22:15 Wtcr, Netherlands
23:05 French Open in Paris
00:30 NEWS: Eurosport 2 News
00:35 Tour of Italy
01:30 French Open in Paris

Eurosport 2 programma

12:30 Wtcr, Netherlands
13:00 Wtcr, Netherlands
13:30 Wtcr, Netherlands
14:00 World Championship, Portugal
14:30 World Championship, Portugal
15:00 World Championship, Portugal
15:30 World Championship, Portugal
16:00 Tour of Italy
17:30 Wtcr, Netherlands
18:00 Wtcr, Netherlands
18:30 Wtcr, Netherlands
19:00 Tour of Italy
21:00 Wtcr, Netherlands
21:30 Wtcr, Netherlands
22:00 French Open in Paris
22:55 NEWS: Eurosport 2 News
23:00 Wtcr, Netherlands
23:30 Wtcr, Netherlands
00:00 Wtcr, Netherlands
00:30 French Open in Paris
01:25 NEWS: Eurosport 2 News
01:30 World Championship, Portugal
02:00 World Championship, Portugal

Extreme Sports programma

11:50 Rumble & Hum
12:40 World of X Games
13:30 Monster Jam
14:20 Lucas Oil AMA Motocross Championships
15:10 Now Boarding
15:35 Now Boarding
16:00 Sports Adventure
16:25 Sports Adventure
16:50 X Games
17:40 Rumble & Hum
18:30 World of X Games
19:20 Monster Jam
20:10 Lucas Oil AMA Motocross Championships
21:00 Mixed Martial Arts
21:50 Mixed Martial Arts
22:40 X Games
23:30 Monster Jam
00:20 Lucas Oil AMA Motocross Championships
01:10 Mixed Martial Arts
02:00 Mixed Martial Arts

NASN EU programma

12:00 The Story of Qiu Ju
13:45 Nosferatu
15:15 The War Is Over
17:00 Les perruches
17:15 Rives
18:35 Nazarin
20:10 My Destiny
21:35 Je Pourrais Etre Votre Grand-mere
22:00 Tuvalu
23:30 Persian Carpet
01:30 The Mirror

ESPN Sport programma

12:43 DJAZZ Portrait
12:50 Seine Sessions
13:25 Trio Chemirani: Dawâr
15:05 Bayerischer Hof Night Club: Maria João Quartet
17:03 Teus Nobel live at the Bimhuis Amsterdam
18:04 New Morning
18:52 Jazz Icon Cannonball Adderley live in '63
19:21 Astrud Gilberto Band Live at Estival Lugano 1985
20:01 Benjamin Schaefer Quiet Fire – jazzahead!
21:03 TorTube
22:08 Huu Bac Quintet Live in Canada '15
22:51 Mont Saint-Michel: Steve Grossman & Peter King
01:03 The Roll Back Malaria Concert: Africa Live!

Sportacentrs programma

11:30 LBL2. Fināls, 5.spēle: Gulbenes Buki – BK Ķekava
14:00 Synottip handbola virslīga. Fināls, 3.spēle: Dobeles Tenax – Celtnieks
16:00 komanda.lv 1.līga futbolā
18:15 Raidījums "Hokeja diēta kopā ar Biti"
19:30 Kartingu sacensības – Prokart Madonas posms
22:30 Closedown