Eurosport programma

09:00 Nordic Combined
09:30 in London, United Kingdom
11:30 World Cup in Kranjska Gora, Slovenia
12:00 World Cup in Kranjska Gora, Slovenia
12:15 World Cup in Kranjska Gora, Slovenia
12:45 World Cup in Kranjska Gora, Slovenia
13:15 World Cup in Kranjska Gora, Slovenia
13:45 World Cup in Kranjska Gora, Slovenia
14:00 World Cup in Kranjska Gora, Slovenia
14:30 World Cup in Kranjska Gora, Slovenia
15:00 World Cup in Flachau, Austria
15:30 World Cup in Flachau, Austria
15:45 World Cup in Flachau, Austria
16:15 World Cup in Flachau, Austria
16:45 World Cup in Zakopane, Poland
17:00 World Cup in Zakopane, Poland
17:30 World Cup in Zakopane, Poland
18:25 News
18:35 World Cup in Oberhof, Germany
19:15 World Cup in Oberhof, Germany
20:00 World Cup in Oberhof, Germany
20:30 World Cup in Oberhof, Germany
21:15 World Cup in Oberhof, Germany
22:05 News
22:10 RALLY RAID: DAKAR, Saudi Arabia
23:10 World Cup in Zakopane, Poland

Eurosport 2 programma

10:00 Oberhof | 2nd run_SINGLES_Men
11:00 Oberhof | 2nd run_DOUBLES_.
11:30 Oberhof | 1st run_SINGLES_Women
12:15 Oberhof | 2nd run_SINGLES_Women
13:00 in London, United Kingdom
14:30 Nordic Combined: World Cup in Val di Fiemme, Italy
15:00 Nordic Combined: World Cup in Val di Fiemme, Italy
15:30 Nordic Combined: World Cup in Val di Fiemme, Italy
16:00 World Cup in Oberhof, Germany
16:30 World Cup in Oberhof, Germany
17:00 World Cup in Flachau, Austria
17:30 World Cup in Flachau, Austria
18:00 in London, United Kingdom
19:30 in London, United Kingdom
20:55 Eurosport News
21:05 World Cup in Zakopane, Poland
22:30 Eurosport News
22:35 World Cup in Kranjska Gora, Slovenia
23:35 World Cup in Oberhof, Germany

Extreme Sports programma

09:00 Action Sports World
09:55 Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs
10:20 Nomads Seeking Adventure
10:50 Beyond The Beaten Path
11:40 Nitro Circus Live
12:00 Dumball: Idiots In India
12:25 Blue World
12:55 X Games Heroes
13:20 Facing Waves
13:40 Liquid Edge
14:30 Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs
14:55 Nitro World Games: All Access
15:20 Nomads Seeking Adventure
15:50 Nitro Circus Live
16:10 Now Boarding
16:35 Epic Trails
17:00 Facing Waves
17:25 Action Sports World
18:15 Blue World
18:45 Facing Waves
19:05 X Games Heroes
19:30 Dumball: Dumbest Of The Dumb
19:55 Beyond The Beaten Path
20:45 Facing Waves
21:10 Facing Waves
21:35 Best of Nitro World Games
22:25 Epic Trails
22:50 Blue World
23:15 Epic Trails

Sportacentrs programma

10:45 Credit24 Meistarliga volejbolā: RTU/Robežsardze/Jūrmala – Parnu VK
13:15 Optibet hokeja līga
16:00 Sporta sarunu šovs "eXi"
17:30 Jaunums! "Sports tuvplānā" – raidījums par aktuālo sportā. 6. epizode
19:00 Optibet hokeja līga
21:45 Jaunums! "Ārpus kadra" – Sportacentrs.com podkāsts
23:00 "Sports tuvplānā" – raidījums par aktuālo sportā. 6. epizode


★ Mani TV kanāli:

Latviešu tv: LTV1 | LTV7 | TV3 Life | TV3 | TV6 | TV3 Mini | RE:TV | TV Kurzeme | Riga TV24 |
Mūzikas tv: VH1 Classic Euro | VH1 Classic | MTV Dance | MTV2 |
Sporta tv: Eurosport | Eurosport 2 | Extreme Sports | Sportacentrs |
Bērnu tv: Nickelodeon | Disney Channel | Playhouse Disney | Toon Disney | Karusel |
Krievu tv: Kanāls | TV3+ | Baltija | Мир | РТB International | РОССИЯ | АВТО+ | СТС Балтия |
Kino tv: TV1000 | TV1000 Premium | TCM | Hallmark |
Ziņu tv: CNN | Bloomberg | BBC World | FRANCE 24 | TV5 Monde Europe | Arirang TV |
Zinātnes tv: Discovery World | Discovery Science | Travel | Sailing Channel |