TV3 Mini programma

Programmas arhīvs Svētdiena 14 Pirmdiena 15 Otrdiena 16 Trešdiena 17

Otrdiena, 19.09.2023.
23:10 ASKIP: tiekamies skolā
23:30 ASKIP: tiekamies skolā
23:45 ASKIP: tiekamies skolā
00:00 ASKIP: tiekamies skolā
00:15 Izjokošanas patruļa
00:45 Izjokošanas patruļa
01:05 Viss bērniem!
01:30 Prāta neprāts
01:55 TV3 Mini nakts mūzika. Čuči saldi!
05:00 TV3 Mini nakts mūzika. Čuči saldi!
05:30 Brīnummārītes un Melnā Kaķa stāsti
05:50 Brīnummārītes un Melnā Kaķa stāsti
06:17 Cūciņa Pepa
06:21 Cūciņa Pepa
06:26 Cūciņa Pepa
06:31 Cūciņa Pepa
06:45 Cūciņa Pepa
06:50 Cūciņa Pepa
06:55 Cūciņa Pepa
07:00 Cūciņa Pepa
07:05 Cūciņa Pepa
07:22 Meteospēki
07:29 Meteospēki
07:41 Meteospēki
07:55 Meteospēki
08:02 Meteospēki
08:09 Meteospēki
08:20 Enčantimals: Savvaļas zemes stāsti
08:30 Enčantimals: Savvaļas zemes stāsti
08:45 Enčantimals: Savvaļas zemes stāsti
08:55 Enčantimals: Savvaļas zemes stāsti
09:10 Suņa un ponija piedzīvojumi
09:30 Suņa un ponija piedzīvojumi
10:00 Suņa un ponija piedzīvojumi
10:25 Cūciņa Pepa
10:32 Cūciņa Pepa
10:37 Cūciņa Pepa
10:42 Cūciņa Pepa
10:46 Cūciņa Pepa
10:57 Cūciņa Pepa
11:02 Cūciņa Pepa
11:07 Cūciņa Pepa
11:12 Cūciņa Pepa
11:17 Cūciņa Pepa
11:25 Kornēlijs un Bernī
11:40 Kornēlijs un Bernī
12:00 Kornēlijs un Bernī
12:10 Kornēlijs un Bernī
12:30 Kornēlijs un Bernī
12:45 Kornēlijs un Bernī
13:00 Kornēlijs un Bernī
13:20 Bārbija: Piedzīvojumi sapņu mājā
13:45 Bārbija: Piedzīvojumi sapņu mājā
14:15 Bārbija: Piedzīvojumi sapņu mājā
14:35 Bārbija: Piedzīvojumi sapņu mājā
15:00 Suņa un ponija piedzīvojumi
15:30 Suņa un ponija piedzīvojumi
15:55 Suņa un ponija piedzīvojumi
16:25 Pilna māja
16:50 Pilna māja
17:24 Cūciņa Pepa
17:29 Cūciņa Pepa
17:34 Cūciņa Pepa
17:39 Cūciņa Pepa
17:50 Cūciņa Pepa
17:55 Cūciņa Pepa
18:00 Cūciņa Pepa
18:05 Cūciņa Pepa
18:10 Cūciņa Pepa
18:20 Meteospēki
18:27 Meteospēki
18:34 Meteospēki
18:41 Meteospēki
18:55 Meteospēki
19:02 Meteospēki
19:09 Meteospēki
19:20 Viss bērniem!
19:50 Pilna māja
20:20 Pilna māja
20:50 Kornēlijs un Bernī
21:00 Kornēlijs un Bernī
21:20 Kornēlijs un Bernī
21:30 Kornēlijs un Bernī
21:50 Kornēlijs un Bernī
22:10 Kornēlijs un Bernī
22:25 Kornēlijs un Bernī
22:40 Prāta neprāts
23:10 ASKIP: tiekamies skolā
23:25 ASKIP: tiekamies skolā
23:45 ASKIP: tiekamies skolā
00:00 ASKIP: tiekamies skolā
00:15 Izjokošanas patruļa
00:40 Izjokošanas patruļa
01:05 Viss bērniem!
01:30 Prāta neprāts
01:55 TV3 Mini nakts mūzika. Čuči saldi!


★ Mani TV kanāli:

Latviešu tv: LTV1 | LTV7 | TV3 Life | TV3 | TV6 | TV3 Mini | RE:TV | TV Kurzeme | Riga TV24 |
Mūzikas tv: VH1 Classic Euro | VH1 Classic | MTV Dance | MTV2 |
Sporta tv: Eurosport | Eurosport 2 | Extreme Sports | Sportacentrs |
Bērnu tv: Nickelodeon | Disney Channel | Playhouse Disney | Toon Disney | Karusel |
Krievu tv: Kanāls | TV3+ | Baltija | РТB International | РОССИЯ | АВТО+ | СТС Балтия |
Kino tv: TV1000 | TV1000 Premium | TCM | Hallmark |
Ziņu tv: CNN | Bloomberg | BBC World | FRANCE 24 | TV5 Monde Europe | Arirang TV |
Zinātnes tv: Discovery World | Discovery Science | Travel | Sailing Channel |